10363. 370. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Velence. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 30,5x20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit