4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. század: Hölgy népviseletben. Akvarell, tus, papír, sérült (több helyen szakadt), foltos, Office mise en scene, C. David, Rue St Georges 9, Paris szárazbélyegzővel és a lap alján francia nyelvű leírással, hátoldalán sérült magyar nyelvű leírással, 17×12 cm