Mille jelzéssel: Őszi erdőrészlet. Olaj, vászon, hibás antik keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/370/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mille-jelzessel-Oszi-erdoreszlet-Olaj-vaszon-hibas-antik-keretben-60C39780-cm~II2093290
2093290
10178
370
22000
Beschreibung: Mille jelzéssel: Őszi erdőrészlet. Olaj, vászon, hibás antik keretben, 60×80 cm
: turóczi_márk