10316. 370. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
14
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, 1900-1930 körül: Pipázó cigánylány. Olaj, vászon, restaurált, sérült fa keretben, 35×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit