1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
cca 1900-1936 2 db Turul rajztömb, széteső állapotban, egyiknek csak a fedele van meg. 2 db üres rajzfüzet, bejegyzés nélkül, egyik foltos. 2 db rajzfüzet, bejegyzéssel, egyikben növénytermesztéssel kapcsolatos rajzok és írások, másik elváló borítóval.
cca 1900-1940 Vegyes szentkép tétel, 10 db, közte két csipkés szélű,az egyik sérült 1 db egyházi témájú modern nyomat paszpartuban, valamint 1 db 1876-os díszes keresztlevél, paszpartuban.
1901 Pesti Hírlap jegyzék-naplója, ingyenes melléklet a Pesti Hírlap előfizetői részére, 1901. dec., az elülső borítón kis szakadással, egy lapon bejegyzéssel.