1903 Rhein-Ansichten, Steiglitz berlini fényképész 10 db vintage fotója, feliratozva, az egyik kép szélén szakadás, hozzáadva a szintén sérült tároló tasakot, 19x24,2 cm
1914 Kevevára vasút-szállító komp hajók kikötése és a kevevári kikötő. 4 db érdekes feliratozott fotó (16x12 cm) kartonlapon. / Hungarian ferry steamers carrying trains and locomotives at Kevevara 4 photos on cartboard with descriptions
1914 Szendrő a Böős nevű, vasút-szállító komp hajó. Nagy Gradiste, Margareta hajó Cukaricánál, a kevevári kikötő. 4 db érdekes feliratozott fotó (16x12 cm) kartonlapon. / Hungarian ferry steamers carrying trains and locomotives at Semendria. Port of Kevevara, Gross Gradiste, Cukarica with Serbian ships. 4 photos on cartboard with descriptions
1989 Párizs, a Nagy Árkád felavatásának idején készült épületfotók, 5 db jelzetlen kép és Tompa László kézirata az új párizsi látványosságról, 20x30 cm
cca 1940 Pécs, Szent Mór kollégium épülete, későbbi modern előhívás, üvegezett fa keretben, a keret hátoldalán a kartonon az egyetem egykori diákjának ajándékozási soraival egykori diáktársának.