cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, aláírt és a szerző által feliratozott vintage fotó (Mosás a Dunában), 12,8x17,5 cm
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Budapest, Stefánia út, tükröződés), 8x6,2 cm
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó + hozzáadva a képhez tartozó vintage NEGATÍV-ot is (Ló zabos tarisznyával), 5,6x4 cm és 16x11,3 cm
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, vintage NEGATÍV (Zugló, a bolgár kertészeten át vezető útról, a lakás ablakából fotografálva), 6,5x4,5 cm
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, de a szerző által sorszámozott vintage fotó (téli természet, ez a szerző 804. sz. felvétele), 8,5x6 cm
cca 1928 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Budapest, Városliget, ez szerző 47. sz. felvétele), 8,5x6 cm