Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2158003
30620
370
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" Br emlékérem (70mm) T:2 2155149
30621
370
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya" bronzozott fém emlékérem (66mm) T:2,2- 1992074
30622
370
5500
Numismatik
Máté István (1952- ) 1987. "Szentgyörgyi Albert Orvostudományi Egyetem 41 ágyas klinikai tömb - épült 1984-1987 fővállalkozó Medinvest FBT közti kivitelezők DÉLÉP Medicor" kétoldalas Br plakett (~122x~121mm) T:2
2154045
30623
370
6500
Numismatik
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Francesco Ferrer emlékére" Br emlékérem. "IN MEMORIAM FRANCESCO FERRER 1909 OCT. 13" (30,56g/50,5mm) T:2 ph. / Hungary 1909. "To the Memory of Francesco Ferrer" Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (40,56g/50,5mm) C:XF edge error HP 3691.
2118436
30624
370
4400
Numismatik
2158314
30625
370
Numismatik
Nagy István János (1938-) 1984. "Martin Luther 1483-1546 / IN CHRISTO-SPES PRO MVNDO - VII. CONVENTVS GENERALIS LVTHERANORVM - BVDAPEST MCMLXXXIV" kétoldalas, öntött Br emlékérem (91mm) T:1- 2116103
30626
370
Numismatik
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NH9
2112333
30627
370
130000
Numismatik
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph.
Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
2112305
30628
370
Numismatik
Orr Lajos (1952-) 1999. "Nepomuki Szent János - a hidak védőszentje / Isobau Rt. A cégalapítás 10. esztendejében anno 1999." kétoldalas Br emlékérem fa éremtartó tokban (112mm) T:2 patina
1991638
30629
370
Numismatik
Osváth Mária (1921-1998) 1984. "Tokody László mineralógus 1898-1964 - Kiemelkedő tudományos diákköri munkáért - ELTE" kétoldalas Br plakett (93mm) T:2
1991596
30630
370
Numismatik
Palotás József (1947- ) 1985. "II. Országos olvasztár verseny - Dunaújváros 1985" Br plakett (90mm) T:2
2009120
30631
370
11000
Numismatik
Palotás József (1947- ) DN "Női akt" Br plakett (89x109mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF