17576.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az utolsó szennylapon hiánnyal, a címkép hiányzik.