17529.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Földi Mihály: Kádár Anna lelke. I-II. köt. (Egyben.) Földi Mihály regényei. Bp.,é.n.,Franklin. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos, kissé sérült gerinccel.