18616.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Külföldi Lant. Magyar költők műfordításai. II. kötet. Külföldi Remekírók. Bp.,é.n, Franklin, 247 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó lap kijár.