17530.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp., 1935., Kosmos. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.