18572.
371. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Ujvári Sándor: A véletlenek embere. Bp.,1939,Fővárosi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban. A szerző, Ujvári Sándor (1904-1988) dedikációjával.