Bücher: Jagd Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2161850
17151
371
Books: Hunting
Bársony István: Szól a puska. Természeti képek és vadásztréfák. Magyar Könyvtár. Bp.,[1901],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 70 p. Az elülső szennylap vízjeles papírral. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. 2162500
17152
371
Books: Hunting
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Neográdi Antal képeivel. Bp.,[1926.], Athenaeum, 218+1 p.+21 t. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, hiányos szennylappal. 1296452
17153
371
Books: Hunting
Bársony István: A napsütötte férfi és más elbeszélések Bp., 1904. Pallas. 160 p. 1 sztl.lev. Első kiadás! Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
2129933
17154
371
Books: Hunting
2162542
17155
371
Books: Hunting
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Bp., 1990, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben. Reprint.
2113589
17156
371
Books: Hunting
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Vadászati Almanach. Millenniumi Vadászati Almanach. Szerk.: V. Szász József. Szolnok, 2002.,(Bp., Graphika-Typopress Nyomdaipar Kft.) Kiadói egészvászon-kötés, 2166426
17157
371
Books: Hunting
Wentzely Dénes: Erdősirató. Keszthely,(1998), Magánkiadás, (Neptun Vadászbolt). Kiadói papírkötés. 2165890
17158
371
Books: Hunting
Dr. Sáry Gyula: Időről és az erdőről. Elbeszélések. Veszprém, 1989., Pannon Nyomda. Kiadói papírkötés.
2165876
17159
371
Books: Hunting
Hallali. Vadászversek és kürtjelek. Vál., és szerk.: Zsirai László. Bp.,1994, TerraPrint. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2165884
17160
371
Books: Hunting
Dr. Zoltán Ödön: Felelősség a vadkárokért és a vadászattal kapcsolatos egyéb károkért. Bp., 1973., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés.
2162005
17161
371
Books: Hunting
Magyar Ferenc: Vadászat kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói artonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2163223
17162
371
Books: Hunting
Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Válogatta és összeállította: Véber Károly. Bp., 1966, Gondolat, 358 p. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF