1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Szederjei Ákos - Róna István: Mit kell tudni a vadászsportról? Segédkönyv a vadászvizsgához. Bp., 1967, Sport. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.