Dr. Vadász Lajos: Magánjogunk főbb elvei és az új jogfejlődés. I. kötet. Szeged., 1926., Endrényi Lajos-ny., 3+367 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé dohos.
Dr. Bozóky Alajos: Római magánjog. I. köt.: Tiszta római jog vagy Institutiók. Bp., 1875, Franklin, XVI+498 p. Második, javított és bővített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, névbejegyzésekkel.
Dr. Kolosváry - Dr. Fodor - Dr. Kern - Dr. Szladits - Dr. Baranyay - Dr. Reiner: Magyar magánjog - öröklési jog. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötésben, mintás lapélekkel, sérült gerinccel, foltos, kopottas állapotban.
Korbuly Imre: Magyarország közjoga illetőleg magyar államjog rendszere. Kapcsolatban az ország közigazgatási szervezetével. Bp., 1877, Eggenberger, VIII+575+1 p. Harmadik, újra átdolgozott kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült hátsó kötéstáblával, sérült kötéssel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, kissé dohos, rossz állapotban.
1922: XII. TCc. Az 1884: XVII. törvénycikkbe iktatott ipartörvény módosításáról. Összeáll.: Dr. Térfy Gyula. Bp.,1922, Grill Károly, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, felvágatlan példány.
Irk Albert: Az új nemzetközi jog. I. Bevezetés a nemzetközi jog tudományába. II. A háború nemzetközi joga. Diplomáciai kézikönyvek. I. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek.) Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, de egybe van, a borító sérült, ketté szakadt.