Bücher: Märchen Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1834793
17471
371
Books: Tales
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.
2121793
17472
371
Books: Tales
2 db könyv - Kästner, Erich: Emil és a detektívek; Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 2118022
17473
371
Books: Tales
Az ezeregyéjszaka meséi. Fordította: Honti Rezső. Bp., 1974, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF