2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Kapi Béla: Kegyelem és élet. I. kötet. Egyházi beszédek, tanulmányok, előadások és egyéb írások. Győr, 1940, Dunántúli Evangélikus Lelkészegyesület. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.