Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2163845
371
Almásy Aladár (1946-): Rózsatangó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100), enyhén foltos, üvegezett keretben, 39×29 cm 2163840
10001
371
Almásy Aladár (1946-): Flaubert venyigéi. Rézkarc, papír, jelzett, enyhén foltos, üvegezett keretben, 39×29 cm 1387890
10002
371
Andor Loránd (1906-1966):Gémeskút. Linó, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
1390948
10003
371
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
2166403
10004
371
Andruskó Károly (1915-2008): Római emlék-1986.IX. Fametszet, papír, jelzett, középen hajtásnyommal,18x27 cm 1620558
10005
371
Anna jelzéssel: Arcok a múltból. Akril, papír, 50×64 cm
2145363
10006
371
Anna 850 jelzéssel: Kislány cicákkal, akvarell, ceruza, papír, papírra kasírozva, 18x21 cm 1818533
10007
371
Bajor Ágost (1892-1958): Parlament, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×15 cm 2161375
10008
371
Bakonyi jelzéssel: Házudvar libákkal. Olaj, karon, keretben, 20×25 cm 2164468
10009
371
Bakonyi jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vásznazott lemez, d: 34 cm 2164467
10010
371
Bakonyi jelzéssel: Naplemente. Olaj, vásznazott lemez, d: 34 cm 2161724
10011
371
Barcsay jelzéssel: Női arckép. Szén, papír, enyhén sérült (apró szakadással), 61x43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF