Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2085390
10111
371
Hatos Csaba (1942 - ) : Tanya. Ofszet, papír, Jelzett. 30x36 cm Paszpartuban
2162346
10112
371
Háry jelzéssel: Kastély. Tus, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 10x8 cm
2162344
10113
371
Háry jelzéssel: Tér. Tus, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 10x8 cm
1346091
10114
371
Helbing Ferenc (1870-1958): Korcsolyázó fiú. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 19×11 cm
1319383
10115
371
1335468
10116
371
2165182
10117
371
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/40), ca. 34,5x21 cm. 2145544
10118
371
3400
Herwerth József (1939-1987): Halászbástya, színes linómetszet, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 17x25 cm 2145539
10119
371
3200
Herwerth József (1939-1987): Gépnél, fametszet, papír, jelzett és datált (Herwerth 1964), kartonra kasírozva, 18x20 cm
2166412
10120
371
A Hikmet (?-): Virág. Waterface painting, papír, paszpartuban, technika megnevezésével külön papíron, 24x16,5 cm 2084624
10121
371
15000
Holló jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, sérült, 68×82 cm 2166316
10122
371
Honti Nándor (1878-1961): Nagyváradi kávéházi kártyázók. Nevesített rajz (Kardos, Gyárfás, Sarkadi). Ceruza, papír. Jelzett. Beszakadással. 17x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF