Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124567
10159
371
Kóbor Henrik (1885-1964): Muskátlis udvar. Olaj, vászon. Jelzés nélkül, fa keretben, 60x50 cm 2164474
10160
371
Körtvélyessy Magda (1930 k.-): Virágok. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán dedikált és datált (2002. máj. 15, Bp.), üvegezett fa keretben, 26,5x19 cm 2162218
10161
371
Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Sz. Perpetua. fametszet, papír, jelzés nélkül, 29x18 cm 1869180
10162
371
Krizsánits jelzéssel: Csendélet, akvarell, papír, paszpartuban, 31×42 cm
2163134
10163
371
100000
Krupka Ferenc (1870-1928): Lóvásár. Olaj, vászon, jelzett és datált (Krupka 1925), enyhén sérült. Díszes, sérült keretben, 60×80 cm
2160271
10164
371
Kunt Ernő (1920-1994): Cím nélkül. Linómetszet. Jelzés nélkül. 30x35 cm 2163881
10165
371
30000
Kunwald Cézár (1870-1947): Úriember. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 40×25 cm
2165484
10166
371
2200
LA 76 jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 25,5×27 cm
1407698
10167
371
1459461
10168
371
Lehoczky József (1957-): Arab harcos harci orrszarvúval, olaj, karton, 36×29 cm
1459466
10169
371
Lehoczky József (1957-): Leopárd, olaj, karton, paszpartuban, 32×22,5 cm
1459471
10170
371
Lehoczky József (1957-): Csendélet, olaj, karton, 42×29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF