Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2164315
10183
371
Matskássy Éva (?-?): Kert. Akvarell, papír, jelzett, bal alsó sarka sérült, 39x29,5 cm 2111371
10184
371
Mattoni jelzéssel: Lány. Akvarell, papír. 40x30 cm üvegezett keretben
2127138
10185
371
2167167
10186
371
MCP jelzéssel: Kerékpáros. Szén, papír. 40,5x29,5 cm 2161628
10187
371
Mednyánszky jelzéssel: Csavargó. Olaj, farost, kisebb sérülésekkel. Sérült fa keretben, 48,5x35 cm 2165105
10188
371
Mednyánszky jelzéssel: Ülő katona. Ceruza, papír, 21×31 cm 2162373
10189
371
Medveczky jelzéssel: Mozgásban. Szén, papír, sérült, üvegezett fa keretben, 36,5x29 cm 1970722
10190
371
11000
Hans Meid (1883-1957): Lovag és szerelme. Rézkarc, papír, jelzett, 23×18 cm
1911845
10192
371
1979098
10193
371
Miskolczy jelzéssel: Szénabálák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 27×38 cm
2143122
10194
371
Molnár Róza (1900-1977): Zöldellő táj. Vegyes technika, papír, jelzett, 32,5×51 cm
2145003
10195
371
Molnár Róza (1900-1977): Dunakanyar. Pasztell, papír, jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán: Kert, filctoll. 23,5×32,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF