Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2144984
10196
371
Molnár Róza (1900-1977): Kertben. Filctoll, papír, jelzett, 33,5×24,5 cm
2144992
10197
371
Molnár Róza (1900-1977): Alakok. Filctoll, papír, enyhén foltos, jelzett, 24×31,5 cm
2143088
10198
371
Molnár Róza (1900-1977): Színes kert. Pasztell, papír, jelzett, 32×51 cm 1587158
10199
371
2165121
10200
371
Munkácsy jelzéssel: Fejek. Ceruza, papír, 30,5×21,5 cm 1339040
10201
371
Helbing Ferenc (1870-1958): Forradalmár. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 20×14 cm
2167179
10202
371
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Alakok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, litográfia ép, 41,5x59,5 cm
1489598
10203
371
40000
Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
2051199
10204
371
14000
Nagy Hedvig (1960-): Elvonult a vihar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 2165871
10205
371
Nagyné Bagó Erzsébet népi iparművész (?-): Kalocsai népi virágmotívumok. Tus, akvarell, papír, jelzett, lap hullámos és felső szélén ragasztás nyomaival, 49,5x34,5 cm
2162320
10206
371
Nagy Sándor (1869-1950): Betyár. Linómetszet a Díszítő Művészet egyik (cca 1910) számából, dúcon jelzett, 14,5x15 cm 1753774
10207
371
14000
Neogrády jelzéssel:Hazafelé. Olaj, vászon, keretben, 34×44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF