Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2077516
10232
371
Poll jelzéssel: Libák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×44 cm 2145963
10233
371
Pór jelzéssel: Női portré. Ceruza, pasztell, papír, 42x29,5 cm
2162631
10234
371
11000
Pólya Tibor (1886-1937): Gerő Ödön műkritikus portréja. Ceruza, papír, jelzett, kasírozva, hátoldalán feliratozott, üvegezett fa keretben. Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, műkritikus, író többek közt a Pesti Hírlap, a Magyar Újság és a Pester Lloyd munkatársa volt és szoros kapcsolatban állt a kor képzőművészeivel. 20,5×12,5 cm 2164332
10235
371
Pődör Béla 939 jelzéssel: Utcarészlet szekérrel. Akvarell, papír, 28,5x42,5 cm
2164265
10236
371
Prihoda István (1891-1956): Mária Jézussal. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, paszpartuban, 52×43 cm 2161432
10237
371
Püspöky István (1950-2018). Árgyélus mesék III. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (64/100), 16x12,5 cm 2062563
10238
371
Rácz András (1926-2013) : Torony. Akvarell, papír, jelzett (R), 40×29 cm 2109670
10239
371
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett. 35x24 cm 2109667
10240
371
Rácz András (1926-2013): Virágzás. Szén, papír, jelzett. 30,5x40 cm Kis hiánnyal
2109662
10241
371
Rácz András (1926-2013): Ablakos ház. Tus, papír, jelzett. 30x40 cm
2140755
10242
371
24000
Rácz András (1926-2013): Kohászok. Olaj, farost, jelzés nélkül, 46,5x60,5 cm
1971366
10243
371
11000
Maria Ressel (1877-1945): Rothenburg. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF