Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2066311
10280
371
11000
Szalai jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 35×25 cm 2131033
10281
371
Szalay jelzéssel: Arckép. Tus, papír, 29,5x20,5 cm
979939
10282
371
Szaniszló Júlia (1950-1989): Szépfiú. 1972. Tusrajz. 15x10cm 2162494
10283
371
Szappanos István (1945-): Corpus. Fametszet, papír, kasírozva, jelzett, számozott (3/4). Üvegezett fa keretben, 24x19,5 cm 2162325
10284
371
Szatmári J 1931. jelzéssel: Görög táj. Olaj, vászon. Fa keretben. 35x56 cm 2049079
10285
371
11000
Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, hibás keretben, 53×42 cm
2161484
10286
371
Szász Endre (1926-2003): Az öregség szobra. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/20), üvegezett fa keretben, 29,5x41,5 cm 2161698
10287
371
Szász jelzéssel: Hölgyek. Vegyes technika, papír, 16x16,5 cm 2161697
10288
371
Szász jelzéssel: Női arcok. Vegyes technika, papír, sérült (szakadásokkal), 13,5x20 cm 2128241
10289
371
Szecsödy jelzéssel: Partmenti táj. Tempera, karton 15x21 cm
1933140
10290
371
28000
2126077
10291
371
15000
Szeift Béla (1944-2012): A híres kétfejű. Akvarell, filctoll, merített papír, jelzett, datált (2004), hátoldalán is autográf felirattal, 32,5x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF