Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2166098
10328
371
Viski jelzéssel: Lovak. Olaj, vászon, 29,5x39 cm, üvegezett fa keretben 2164472
10329
371
Vittorio (...) jelzéssel: Historizáló kupa. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 38,5x48,5 cm 2161719
10330
371
Vörös jelzéssel: Férfi portré. Kréta, papír, 42x29,5 cm
2142917
10331
371
Vörös jelzéssel: Gyümölcsös-kalapos csendélet. Kréta, papír, keretben, 39×29 cm
2145705
10332
371
Vörös jelzéssel: Női arckép. Akvarell, papír, 42x29,5 cm
1947700
10333
371
2164289
10334
371
Weber József (?-?): Fekete fáklyák, rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 17x24 cm 2163902
10335
371
6500
2109988
10336
371
24000
1866 Wittinghoff Evald (1826-1882): Bécs, a nem egyesült görögök iskolájának épülete. Ceruza, papír, jelzett / Vienna, the non unified Greek's schoolbuilding. Pencil, paper, signed. 43x51 cm 2133831
10337
371
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda. . Rézkarc, papír. Jelzett, datált (1982). Művészpéldány EA. 39x29 cm 2133918
10338
371
Zala Tibor (1920-2004): Mitológiai jelenet. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 40×29,5 cm 2161762
10339
371
15000
Zombory Lajos (1867-1933): Vízparton. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 35×49,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF