Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2165554
10352
371
Olvashatatlan jelzéssel: Tisztás. Grafit, papír, foltos, papírra kasírozva, 15,5x21 cm 2163867
10353
371
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Pár padon. Olaj, vászon, 40×50 cm
1519662
10354
371
2163870
10355
371
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 50×40 cm 2063969
10356
371
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt háttal. Olaj, vászon, 55×35 cm
2162554
10357
371
Olvashatatlan jelzéssel (W Knayl?): Gundelfingen (Baden-Württemberg, Németország). Ceruza, papír, paszpartuban, 23×30,5 cm / Signed, unreadable (W Knayl?): Gundelfingen (Baden-Württemberg, Germany). Pencil, paper in passepartout, 23×30,5 cm
2162539
10358
371
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, karton, kisebb felületi sérüléssel, díszes fa keretben, 11×11 cm
2038494
10359
371
Jelzés nélkül: 3 db pornográf grafika. Filc, pasztell, vegyes technika 16x24 cm 1941476
10360
371
Olvashatatlan jelzéssel: Tó part. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
2053569
10361
371
15000
2053523
10362
371
Olvashatatlan jelzéssel: Egyiptomi cica. Tempera, papirusz, üvegezett keretben, 42×33 cm
2164462
10363
371
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a fák mögött. Akvarell, papír, 28,5×38,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF