Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 435
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1755775
10074
371
Égerházi Imre (1925-2001): Furulyázó ifjú. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×23 cm 2161743
10075
371
Ék jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, sérült (szakadással), 69x50 cm 2048431
10076
371
Élesdy jelzéssel: Kopár fák. Akvarell, papír, 42×30 cm 2164260
10077
371
Élesdy István (1912-1987): Öreg házak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben, 29×38 cm 1387837
10078
371
1833071
10079
371
11000
Emőd Aurél (1897-1958): Park részlet. Akvarell, papír, jelzett, 27×42 cm
2165624
10080
371
Erdei Tibor 943 jelzéssel: Festőnövendék. Ceruza, papír, paszpartuban, 30×21,5 cm
2162276
10081
371
Faragó jelzéssel: 3 db karikatúra. Szén, papír. 20x30 cm Beszakadásokkal ak épek szélén
2145967
10082
371
Farkas jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, 29,5x39,5 cm 1736454
10083
371
Farkasházy Miklós (1895-1964): Asszonyok. Linó, papír jelzett, 29,5×14,5 cm 2027445
10084
371
1928685
10085
371
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF