10137. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Kamarás Béla (?-?): Mező szénaboglyával. Akvarell, papír, jelzett, kis szakadással, 26×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert