10187. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Mednyánszky jelzéssel: Csavargó. Olaj, farost, kisebb sérülésekkel. Sérült fa keretben, 48,5x35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit