10189. 371. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Medveczky jelzéssel: Mozgásban. Szén, papír, sérült, üvegezett fa keretben, 36,5x29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert