1863 Balogh Laszló Anna Színes litográfia. 11x16 cm Üvegezett keretben https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/1863-Balogh-Laszlo-Anna-Szines-litografia-11x16-cm-Uvegezett-keretben~II2161427
2161427
11046
371
Engravings
Rufpreis:
3 000 HUF 7,96 EUR , 8,57 USD
Beschreibung: 1863 Balogh Laszló Anna Színes litográfia. 11x16 cm Üvegezett keretben
: tánczos_gábor