Aranyozott ezüst(Ag) foglalatos féldrágakő, jelzett, gumírozott karköt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/371/kategorien~Juwelen/Juwelen~500032/Aranyozott-ezustAg-foglalatos-feldragako-jelzett-gumirozott-karkoto-resszel-brutto-9-~II2154327
2154327
19064
371
Jewellery
Beschreibung: Aranyozott ezüst(Ag) foglalatos féldrágakő, jelzett, gumírozott karkötő résszel, bruttó: 9 g
: kozár_edit