11445. 371. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
10
0 HUF
2 db virágmintás váza: 1 db Drasche porcelán, matricás, apró máz hibákkal, jelzett, m: 10 cm. 1 db fém, zománcozott, sérült, jelzés nélkül, 15,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert