Madaras Albert VIII. o. jelzéssel: Nagy-Magyarország térképe történelmi személyiségek, írók, költők stb. születési helyeivel (Kossuth, Jókai Mór, stb.). Fa hordozó, fa keretben, kopott, 45×60,5 cm