11146. 371. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF
16
0 HUF
Zsolnay eozin mázas nyúl pár, jelzett, apró kopásnyomokkal és apró mázhibákkal, h: 14 cm, m: 7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert