17609.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Alessandro Manzoni: A jegyesek. I-II. kötet. Milanói történet a XVII. századból. Udvardy Géza szövegközti rajzaival illusztrált. Bp., 1901.,(Pesti Könyvnyomda Rt.),VII+482+2+479+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.