17492.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Bajza [József] összegyűjtött munkái II. kötet. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 378+8 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.