17642.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.