16721.
372. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.