1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
Gyökér István, dr. Kubinszky Mihály: Képek a régi magyar vasutakról és vonatokról. Pictures of Old Hungarian Railways and Trains. Bilder von alten ungarischen Eisenbahnen und Zügen. Vasúthistória Könyvek. Budapest, 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 159 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, javított gerinccel, kopott borítóval, a hátsó borítón szakadással, megviselt állapotban.