Bücher: Jagd Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2172974
17098
372
Books: Hunting
Rakk Tamás: A vadász is ember. Novellák. Bp.,1994., NemArt. Kiadói papírkötés. Dedikált!
2171475
17099
372
Books: Hunting
1888. XIX. törvénycikk a halászatról és végrehajtási utasítása. Jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázattal ellátták: Herman Ottó és Dr. Imling Konrád. Szilágyi Miklós bevezető tanulmányával. Veszprém, 1988., Pannon-ny. Kiadói kemény-kötés. Reprint kiadás.
2169348
17100
372
Books: Hunting
Tordai Gábor: Vadászati bibliográfia. Lezárva: 2000. december 31. Bp., 2003, Tordai Antikvárium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2102196
17101
372
Books: Hunting
Josef Vágner-Nada Schneiderová: Szafari a Kilimandzsáró alatt. Pozsony, 1988., Madách. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.+Hugo van Lawick-Jane Goodall: Ártatlan gyilkosok. Bp.,1987., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2117288
17102
372
Books: Hunting
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 2144963
17103
372
Books: Hunting
Szederjei Ákos-Szederjei Ákosné: Erdőn, mezőn, vadvizeken. Bp., 1965, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
2079764
17104
372
Books: Hunting
Jan Kozák: A tagján vadásztam. Ford.: Hubik István. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2173089
17106
372
Books: Hunting
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, 221 p. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
2160106
17107
372
Books: Hunting
Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
2158640
17108
372
Books: Hunting
Czifferszky János: Ördöggyűrű. Vadászelbeszélések. Balogh Péter rajzaival. Bp.,1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
1916310
17109
372
Books: Hunting
2158637
17110
372
Books: Hunting
Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF