Deutscher Krieg, Deutscher Sieg. Ein Gang durch zwei Jahrtausende. (Német háború, német győzelem.) Berlin,1942,Wilhelm Limpert. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányos gerinccel.
Tony Sloane: Francia idegenlégió. Vakító árnyak. Bp.,2005,JLX Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, részben felvágatlan lapokkal.
Farkas Pál: Az üteg. Egy önkéntes naplója. Első félév. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest 1916. Signer és Wolfner. Kiadói kissé sérült gerincű egészvászon kötésben.