12607.
372. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 600 HUF
cca 1913 az Amatőr Gyűjtők És Sportolók Egyesülete festett vászonkötésű fotóalbuma, 22 db fotólappal, bélyegzéssel, gerince sérült, kopottas állapotban, hátulja firkált