Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2175298
10500
372
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Gróf Széchenyi István. Rézkarc, papír, jelzett, 10×7 cm 2168477
10501
372
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Thais. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×7 cm 2168474
10502
372
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Maria. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×7 cm 2168455
10503
372
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Pamlagon. Klisé, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×9 cm 2157940
10504
372
24000
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 240-250 db. Magyar és külföldi grafikusok Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. / Collection of 240-250 ex libris bookplates Hungarian and international. Different techniques 2020011
10505
372
Ex libris - small-graphics
2020010
10506
372
Ex libris - small-graphics
2169599
10507
372
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Fallait pas M'Lier L'Hérisson. Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton 16x17 cm 2172429
10508
372
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Éva. Linómetszet, papír paszpartuban, 11×4,5 cm 2172439
10509
372
Ex libris - small-graphics
Molnár István (1933-2010): Kompozíció. Linómetszet, papír, gyűrődéssel. Jelzett, számozott (2/5), hátoldalán feliratozott. 15x5 cm
2172845
10510
372
Ex libris - small-graphics
1978 Varga Nándor Lajos 1895-1978. XVII. Nemzetközi Ex Libris Kongresszus magyar ájándékmappája. Bp.,1978., Kisgrafika Barátok Köre, 1+8 p.+25 t. Kiadói mappában, jó állapotban. Számozott (300/109.) példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF