10386. 372. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Telefonvezeték-oszlop. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván