10166. 372. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF 37,84 EUR, 41,18 USD
0 HUF
Kerényi jelzéssel: Ház a dombtetőn. Olaj, vászon, keretben, 42×54 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk