Nyarádi jelzéssel: Tóparti táj. Olaj, vászon, sérült, széeli fára kasí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/372/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Nyaradi-jelzessel-Toparti-taj-Olaj-vaszon-serult-szeeli-fara-kasirozva-30x30-cm~II2172581
2172581
10244
372
Beschreibung: Nyarádi jelzéssel: Tóparti táj. Olaj, vászon, sérült, széeli fára kasírozva, 30x30 cm
: karap_norbert