1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Orosz István (1941-1999): Fecsó József Katonadolog c. könyvének a borítóterve. Vegyes technika, karton. Jelzett a hátoldalán, karton bal felén hajtásnyommal, sarkaiban sérülésekkel, 17x23 cm