24 000 HUF
Tary Lajos (1884-1972): Jézus keresztútja (14 stáció terve). Akvarell, ceruza, papÃr. Mind jelzett, részben datált (1949 v. 1950). A 14 stáció mindegyike külön lapon ábrázolva. Többségében jó állapotban, I. stáció lap szélén kisebb foltokkal, V. stáció lap szélén kisebb foltokkal és törésnyomokkal, VI. és VII. stáció lap szélén kisebb foltokkal, X. stáció lap tetején kisebb folt, XIV. stáció lapja az ábrázolást nem érintÅ‘ kisebb hiánnyal a jobb felsÅ‘ sarokban. Darabonként ca. 28,5x19,5 cm lapméret.